Sale konferencyjne

Oferujemy indywidualny wynajem poszczególnym sal na wydarzenia, konferencje, szkolenia, wystawy, koncerty czy spektakle w Poznaniu. Strefa LifeHouse składa się z czterech nowoczesnych przestrzeni o różnym metrażu powierzchni.

Nowoczesny i uniwersalny wygląd pozwala na indywidualne dostosowanie każdej przestrzeni do potrzeb naszych klientów.

Nasze sale mogą zostać dostosowane do charakteru organizowanych wydarzeń. Jesteśmy otwarci na indywidualne zapotrzebowanie, żeby tylko umożliwić ich organizację.

Wynajmij w Poznaniu

Audytorium posiada gotową infrastrukturę sceniczną co pozwala na zorganizowania eventu z udziałem konferensjerów i nie tylko. Mniejsze sale są idealne na organizację szkoleń jak i warsztatów. Nowoczesne foyer zapewnia możliwość oferowania serwisu kawowego jak i cateringu.

Skontaktuj się

Układ sal konferencyjnych

Wyposażenie naszych sal

Zestawienie sal konferencyjnych

Już dzisiaj możesz zaplanować swój unikalny event z jednej z naszych sal. Istnieje możliwość wynajmu indywidualnych przestrzeni.

Audytorium

480m2 maks. 400 os.
250-300 krzeseł

Audytorium

Największe pomieszczenie w Strefie LifeHouse. Posiada dwa frontowe wejścia oraz jedno z tyłu sali od zaplecza. Wyposażone w mobilną scenę, profesjonalne oświetlenie oraz sprzęt nagłośnieniowy.

Możliwość zaaranżowania przestrzeni oraz sceny na potrzeby wydarzenia. Sala wyposażona w dwa poziome ekrany ultra HD 75”. Przy drzwiach wejściowych - dwa wiszące ekrany 65” ustawione w pionie.

Zapytaj o salę

Medium Room

142m2 maks. 120 os.
100 krzeseł

Medium Room

Posiada dwa wejścia, w tym jedno od razu widoczne z foyer. Idealna sala dla zorganizowanych szkoleń, warsztatów (w tym dla dzieci), mniejszych konferencji czy spotkań. Blisko wejścia osobna lada, która może służyć do rejestracji na wydarzenie.

Zapytaj o salę

Small room

53m2 maks. 40 os.
30-45 krzeseł

Small Room

Idealna przestrzeń na kameralne spotkania w ramach Twojego biznesu, szkolenia czy warsztatu. Możliwość skorzystania z ekranu 50” na stojaku. Może służyć także jako dodatkowa przestrzeń przy organizacji większych eventów np. jako garderoba.

Zapytaj o salę

Foyer

250m2

Foyer

Miejsce łączące wszystkie wejścia do innych sal. Idealne na przerwę podczas Twojego eventu. Wyposażone w stoliki koktajlowe, stoły barowe, fotele, pufy oraz siedziska. W tym pomieszczeniu znajdziesz szatnię, naszą kawiarnię oraz dwie lady, które mogą pełnić funkcje rejestracji.

Zapytaj o salę

Zapytaj o salę

biuro@strefalifehouse.pl +48 530 101 538