Emocja Kids

Wydarzenia dla dzieci w Strefie LifeHouse wspierające ich rozwój emocjonalny. Kilkudniowe warsztaty w ferie zimowe i wakacje, cykliczne spotkania Małego Teatru Wielkich Emocji oraz inne (już wkrótce). Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi wydarzeniami.

Cykliczne spotkania Teatru eMOCja w Poznaniu dla dzieci w wieku 4-12 lat. Sprawdź na naszym Facebooku najbliższe interaktywne przedstawienia połączone razem z artystycznymi warsztatami.

Dowiedz się więcej
Rozwój inteligencji emocjonalnej zaczyna się od wyobraźni i uczuć.

Celem naszych warsztatów jest rozwijać pełen potencjał młodego człowieka oraz jego inteligencję emocjonalną. Chcemy by umiał z niej korzystać, czuł swoją wyjątkową Moc i potrafił ją wyrażać. Żeby był ponad słowami i zaakceptował samego siebie.

Teatr przedstawienie

Mały teatr wielkich emocji

Cykliczne spotkania teatralno-edukacyjne dla dzieci w wieku 4-12 lat. Wspierające rozwój małego widza przez budowanie i wzmacnianie jego poczucia wartości, mocnych stron, komunikacji społecznej oraz odwagi w odkrywaniu własnych talentów. Wyjątkowe interaktywne przedstawienia z zabawą, radością i morałem.

Przedstawienie ma formę interaktywną to znaczy dzieci w wyznaczonych momentach naśladują głosowo wyznaczone słowa, tańczą i śpiewają. Jest dużo śmiechu, zabawy i morału.

Tematy spotkań są opracowywane na podstawie opowiadań Maxa Lucado. Autora książek dla dzieci z wartościowym morałem. Dzieci w trakcie spotkania biorą w nim czynny udział. Stają się aktorami przedstawienia, naśladują odgłosy i odpowiadają na pytania.

Przedstawienia są dostosowane do konkretnych grup wiekowych. Po części teatralnej, jest czas na zabawy, komunikację oraz manualne prace w strefie ART.

Radość
z bycia sobą

Poznajemy swoje mocne strony. Skupiamy się na rozwoju talentów i kreatywności. Uczymy się nazywać emocje i je wyrażać.

Poznawanie
siebie

Dzięki warsztatom i spotkaniom uczymy się akceptować samego siebie. Zachęcamy do odkrywania i poznawania swojej wartości.

Ja
aktor

Uczymy się szybciej kiedy możemy być częścią przedstawienia i jego morały. Interaktywna forma spektaklu teatru zapadnie długo w pamięci.

Dla szkół i przedszkoli

Teatr "eMocja" oferuje także cykliczne spotkania teatralno-edukacyjne (raz na miesiąc) dla szkół i przedszkoli. Organizujemy przedstawienia przed południem dla dwóch grup wiekowych. Nasz program jest dostosowywany do grupy wiekowej i tak prowadzony, aby skupić ich uwagę i w pełni zaangażować w przedstawienie.

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami

biuro@strefalifehouse.pl +48 530 101 538